درباره ما

گروه مهندسی بازرگانی جم، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ های بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات فنی، مهندسی، بازرگانی و تامین سرمایه در رشته ی عمران و فناوری های نوین صنعت ساختمان، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد شبکه‌ی دسترسی به آخرین اطلاعات صنعتی و بازرگانی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی متقاضیان در سطح کشور فراهم سازد.

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به فناوری های نوین، بازار سرمایه، خدمات بازرگانی و سرمایه گذاری مشارکت در ساخت است.

خانواده‌ی بزرگ مشتریان گروه مهندسی بازرگانی جم را مجموعه ا‌ی از سرمایه داران، صاحبان دانش فنی، مخترعین در سراسر کشور تشکیل می‌دهند. چه آن که تعداد اعضای این خانواده‌ی بزرگ طی سال‌های مختلف فعالیت این گروه، رشد بسیار چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد.

بخش عمده ای از بازار سرمایه و خدمات تکمیلی آن، به گروه مهندسی بازرگانی جم تعلق دارد.

گروه مهندسی بازرگانی جم، برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، شبکه ای از مدیران و نیروی انسانی متخصص و کارساز را در خود جای داده است.

 مهم ترین فعالیت های گروه مهندسی بازرگانی جم

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های گروه مهندسی بازرگانی جم را می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:

 ارزش ها و باورهای حاکم بر گروه مهندسی بازرگانی جم

گروه مهندسی بازرگانی جم، به عنوان یکی از حرفه ای ترین مجموعه ها‌ی ارایه‌کننده‌ی خدمات مهندسی و مشاوره ای، در امور بازرگانی در ایران، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه، از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان، جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه مهندسی بازرگانی جم می باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از خدمات مشاوره ای تخصصی، به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان گروه جم بوده و هست.

پروژه ها